Wczytuję dane...

Tusze i głowice do Ploterów

Tusze i głowice do ploterów to stały element naszej oferty. Klientom oferujemy wysokiej jakości atramenty oraz wytrzymałe i łatwe w montażu głowice. Jeżeli szukasz solidnych urządzeń w przystępnej cenie, nie zwlekaj i sprawdź nasze produkty!

Tusze do ploterów

Tusze do ploterów pełnią kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu urządzeń. Niepoprawnie dobrany atrament jest przyczyną niewydajnego i nieestetycznego druku. Nasza oferta to tusze do ploterów pozwalające na uzyskanie żywych i idealnie odwzorowanych kolorów, które nie ścierają się i nie blakną. Oferta obejmuje tusze do ploterów Canon, HP, Epson i innych – produkty wyróżnia najwyższa jakość i niezwykle przystępna cena.

Głowice do ploterów

Głowice do ploterów wymagają systematycznej pielęgnacji, a raz na jakiś czas również wymiany. Aby głowica służyła nam jak najdłużej należy czyścić ją (w zależności od częstotliwości użytkowania) co tydzień lub co miesiąc. Jeżeli czyszczenie nie wystarcza, a jakość druku pozostawia wiele do życzenia, należy niezwłocznie wymienić głowicę. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór głowic kompatybilnych z urządzeniami HP, Canon i innymi. Produkty wyróżnia łatwy montaż i długa żywotność – taka głowica wystarczy na kilka lat intensywnego druku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
  tel:

  12 442 90 62

  12 442 90 63

  tel/fax: 12 412 35 16
  e-mail: zizako@zizako.pl
  gg 5037903
  skype: karol_ziarkowski

  e-mail: robert@zizako.pl
  gg 2881126

  e-mail: kuba@zizako.pl
  gg 19773938

  i-Raty - raty online

  i-Leasing - leasing online

  Example Page