Wczytuję dane...
Jak kupować

Zakupy w sklepie internetowym ZiZaKo są wygodne bezpieczne i szybkie.
Poniżej zamieszczamy krótki opis jak dokonać zakupu on-line.
W przypadku wątpliwości, wszelkie pytania prosimy kierować do naszych handlowców.
Transport towarów zapewnia Poczta Polska lub firma kurierska, a już przy niewielkich zamówieniach dostawa na terenie Krakowa jest całkowicie bezpłatna.

 

1. Wybór produktów

Produkty dostępne w sklepie internetowym podzielone są na kategorie i podkategorie, widoczne w menu po lewej stronie ekranu. Szukając grupy lub konkretnego produktu możesz także skorzystać z wyszukiwarki. Po wybraniu podkategorii pojawia się lista należących do niej produktów. Aby obejrzeć szczegóły produktu kliknij jego nazwę, zdjęcie, lub link "Więcej".


2. Złożenie zamówienia

Jeżeli podjąłeś decyzję o zamówieniu produktu, naciśnij przycisk "KUP TERAZ". Na stronie "Koszyk"  (w górnym pasku) zobaczysz listę produktów, które wybrałeś oraz kwotę do zapłaty. Aby przejść do zamówienia wybranych przez Ciebie produktów wykonaj następujące kroki:
  • Wciśnij przycisk " DO KASY"
  • zarejestruj się (jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym sklepie) lub zaloguj

Następnie :

  • sprawdź czy wszystkie dane są prawidłowe
  • jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT zaznacz tę opcję
  • określ adres dostawy
  • wybierz formę płatności
  • wpisz swoje ewentualne uwagi dotyczące realizacji zamówienia
Wysłanie zamówienia jest możliwe jedynie po akceptacji regulaminu sklepu. Potwierdzenie złożenia zamówienia zostanie do Ciebie przesłane na podany podczas rejestracji adres e-mail.

 

UWAGA: Zamówienie realizowane jest dopiero po jego potwierdzeniu mailowym/ telefonicznym przez naszego pracownika.
Podobnie ceny, do momentu ich potwierdzenia, mają charakter jedynie informacyjny, a zestawienie towarów nie stanowi wiążącej oferty handlowej.

 

Jeżeli zamówiłeś dostawę do domu, nasz pracownik zadzwoni do Ciebie, aby ustalić termin dostawy, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Jeżeli nie uda nam się z Tobą skontaktować w ciągu 3 kolejnych dni, złożone zamówienie zostanie anulowane.

Przeczytaj pełny regulamin sklepu internetowego.


Stan zgodności zamówienia z przesyłką należy sprawdzić przy kurierze.
Wszelkie braki należy zgłosić nam w ciagu 24h.

 


Formy płatności

Akceptowane formy płatności to:

 

  • gotówka,
  • przelew/przedpłata przed odbiorem zlecenia na podstawie faktury PROFORMA (jeżeli do czasu odbioru zlecenia opłata nie wpłynie na konto ZiZaKo, konieczne będzie przedstawienie dowodu wykonania przelewu),Przyznawanie limitów kredytowych i odroczona płatność przelewem na podstawie faktury VAT.

Odroczona płatność przelewem na podstawie faktury VAT dostępna jest jedynie dla podmiotów prawnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą, którym został przyznany limit kredytowy.

Limit kredytowy może zostać przyznany na wniosek klienta po zrealizowaniu co najmniej trzech zleceń, których sumaryczna wartość przekracza 1000 zł brutto. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, Klientowi zostaje przyznany limit kredytowy w wysokości nie większej niż 50% wartości brutto dotychczas złożonych, zrealizowanych i rozliczonych zleceń. Dzięki temu Klient ma prawo do płatności odroczonej do wysokości limitu. W przypadku przekroczenia limitu, pozostałą część kwoty, Klient musi opłacić na zasadach ogólnych.


Dokładnych informacji na temat przyznawania limitów dla Klientów ZiZaKo udzielają nasi pracownicy.

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page