Wczytuję dane...

WYNAJEM DZIERŻAWA UMOWY SERWISOWE

Urządzenia wielofunkcyjne i drukarki – wynajem, dzierżawa, umowy serwisowe

Aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby, w firmie ZiZaKo umożliwiamy wynajem oraz dzierżawę urządzeń. Proponujemy atrakcyjne warunki umów serwisowych na urządzenia wielofunkcyjne laserowe i atramentowe oraz drukarki różnego typu. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania i zadbamy o odpowiednią kalibrację sprzętu. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości papier w roli do ploterów i drukarek.

Zachęcamy również do zapoznania się z produktami marki Yvesso, które stanowią znaczną część oferty ZiZaKo. Oferujemy m.in. tusze zamienniki do ploterów, których można używać równolegle z oryginałami i nie wpłyną negatywnie na pracę urządzeń. Gwarantujemy najwyższy standard usług, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz referencje od zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową naszej firmy i do współpracy.

Wynajem drukarek – zalety

Przedsiębiorcy czasem nie zdają sobie sprawy z tego, jak korzystny może być wynajem drukarek oraz innych urządzeń biurowych. Szacuje się, że koszty związane z drukowaniem oraz utrzymaniem drukarek zajmują nawet 10% dochodów, a średni koszt wydrukowania strony czarno-białej wynosi 10 groszy. Decydując się na wynajem urządzeń drukujących koszt związany z wydrukiem jednej strony mogą Państwo obniżyć nawet do poziomu 3 groszy za stronę! Jak to możliwe? W przypadku drukarek pod uwagę należy wziąć nie tylko koszt zakupu samego urządzenia, ale również materiałów eksploatacyjnych i ewentualnego serwisu - tak zwane TCO (Total Cost of Ownership). Wynajmując drukarkę takich kosztów Państwo nie ponoszą.

Proponujemy Państwu nowe drukarki na wynajem idealnie dopasowane do charakteru Państwa działalności, oczekiwań i możliwości finansowych. Nasza firma bierze na swoje barki wszelkie działania związane z czynnościami serwisowymi, wymianą tonerów oraz wszelkich podzespołów eksploatacyjnych, za które to my ponosimy koszty. Państwo zaś uzupełniają tylko papier. To wszystko! W naszej ofercie wynajmu dostępne są urządzenia renomowanych marek HP i Brother, zapewniające optymalne warunki wydruku. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami, a w przypadku pytań prosimy o kontakt. Nasi konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page