-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TRACER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Latarka czołowa TRACER HEAD LED 3W IPX4
Czołówka to niezwykle praktyczne i wygodne źródło światła w formie niewielkiej latarki, którą możemy założyć na głowę, dzięki temu nasze ręce pozostają wolne. Latarka czołowa swoich miłośników ma przede wszystkim we wspinaczach, rowerzystach, biegaczach, a także zwykłych turystów. To idealna propozycja dla wszystkich fanów aktywności outdoorowych.
- Wbudowany akumulator 1200 mAh
- Dioda LED 3W (180 lumenów)
- 5 trybów świecenia (białe mocne, białe słabe, białe migające, czerwone, czerwone migające)
- Wodoodporność IPX4
- Regulacja kąta nachylenia 45 stopni
Pasy do mocowania na głowie
Główną cechą tych niewielkich latarek jest możliwość założenia ich na głowę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze dłonie pozostają wolne, a my mamy stały dostęp do mocnego źródła światła, które będzie skierowane dokładnie tam, gdzie patrzymy.
Nie martw się o baterie
Do zasilania latarki Tracer Head służy wbudowany akumulator, o pojemności 1200 mAh. Ładowanie jest bardzo proste i szybkie, odbywa się za pośrednictwem zabezpieczonego gumową zaślepką gniazdka microUSB. Kabelek do ładowania został dołączony do czołówki.
Funkcje specjalne:
5 trybów świecenia:
- Białe mocne
- Białe słabe
- Białe migające
- Czerwone
- Czerwone migające
Wymagania środowiskowe:
Akcesoria w zestawie:
Wymiary:
Pozostałe parametry: