Wczytuję dane...
Model: laminat5lblysk
Waga produktu: 6 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Laminat płynny SILTECH-LAK II produkowany jest przez czołowego dostawcę chemii budowlanej i mieszkaniowej, firmę Lakma Sat z Cieszyna. Nasza współpraca sięga początków starań o wypuszczenie na rynek laminatu wodnego do zabezpieczania wydruków wielkoformatowych. W efekcie tych starań powstał nowoczesny laminat o nazwie Siltech-Lak II. Środek ten dedykowany jest do zabezpieczania produktów poligraficznych w  warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Jest to preparat uniwersalny, można stosować go na różnego rodzaju materiałach:
- folie zwykłe
- folie samochodowe
- banery
- plandeki
- inne*.
Nasz laminat podkreśla walory kolorystyczne wydruków, ale również stanowi
doskonałe zabezpieczenie przed:
- promieniowaniem UV
- wymywaniem koloru
- ścieraniem
-dewastacją farbami w sprayu*.

Naniesiony przy pomocy laminatora jest w stanie skutecznie ochraniać wydruki do 36 miesięcy*. Laminowanie płynne jest najszybszym, skutecznym i najtańszym sposobem zabezpieczania wydruków przed niepożądanymi skutkami oddziaływania środowiska zewnętrznego lub celowej dewastacji. Siltech-Lak II po wyschnięciu działa jak powłoka folii powstrzymuje promieniowanie słoneczne, ochrania przed nadmiernym wypłukiwaniem farby, ścieraniem mechanicznym, osadzaniem się brudu, a  w przypadku dewastacji farbą w sprayu można zmyć powłokę wraz z farbą nie uszkadzając wydruku.*
Siltech Lak II dedykowana jest do materiałów ogólnie dostępnych za wyjątkiem tych, które nie posiadają możliwości laminacji siatki, folie OWV i plandeki źle przyjmujące laminaty wodne. Przed rozpoczęciem procesu laminacji należy wykonać próbę na materiale w celu wykluczenia problemów z lakierowaniem. W przypadku dewastacji farbami w sprayu, należy niezwłocznie umyć uszkodzone miejsce denaturatem miękką ściereczką. Ochrona do 36 miesięcy jest możliwa w przypadku powłoki min. 40 mikronów masy suchej, nałożonej laminatorem firmy Siltech i nie poddawanej działaniu myjni automatycznych częściej niż 6 razy w roku. Dopuszczalny stopień zużycia powłoki po 36 miesiącach 40%.

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page