Wczytuję dane...
Drukarki Never STOP

Partner logo Tech Data planuje zainwestować ok. 750 mln USD, aby przyspieszyć  transformację cyfrową | Business Wire

Pierwsza na świecie drukarka laserowa bez kartridży do samodzielnego napełniania

Zminimalizuj liczbę przestojów w pracy dzięki najnowszej rewolucyjnej technologii HP.
Jeżeli dużo drukujesz i często zdarza się, że nagle kończy się toner, nowa drukarka laserowa HP Neverstop jest tym, czego potrzebujesz. Zastosowano w niej nowatorskie rozwiązanie, które umożliwia wydajniejszą i efektywniejszą pracę z jednoczesną redukcją kosztów.


Łatwe i szybkie uzupełnianie toneru.
Wygodne i ekonomiczne drukowanie przy użyciu oryginalnych produktów HP niemal w tej samej cenie, co w przypadku zamienników i produktów do uzupełniania toneru.

Zaoszczędź nawet 80% na tonerze HP.2

Najniższy koszt uzupełniania toneru wśród drukarek laserowych HP.2 Wysoka jakość druku bez kompromisów.

Szybkie uzupełnianie poziomu toneru - bez bałaganu, bez stresu.1

Przełomowe rozwiązanie uzupełniania toneru sprawia, że drukarka będzie mogła błyskawicznie wrócić do pracy.1

Drukuj do 5000 stron z zestawu przed pierwszym uzupełnieniem toneru.3

Zminimalizuj przestoje i drukuj do dziesięciu razy więcej stron od razu po rozpakowaniu w porównaniu do drukarki laserowej HP w tej samej klasie.4

1. Stałe uzupełnianie tonera przy użyciu zapasu tonera OEM do bębna obrazowego znajdującego się na miejscu porównano do rozwiązań zastosowanych w większości monochromatycznych drukarek laserowych OEM konkurencyjnych firm na świecie, w cenie <250 USD oraz do urządzeń wielofunkcyjnych w cenie <350 USD. Stan na listopad 2018 r. Wyniki pochodzą z wewnętrznych badań HP oraz zleconego przez HP badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab 2018. Udział w rynku podany w ramach IDC CYQ4 2018 Hardcopy Peripherals Tracker na II kwartał 2018 roku. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie keypointintelligence.com/HPNeverstop Łącze zewnętrzne.

2. Dane oparte na wewnętrznym porównaniu HP sugerowanych cen detalicznych dla obszaru Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz kosztu jednej strony sprzętu tej samej klasy: drukarki laserowej HP LaserJet Pro M15 i urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M28 ze standardowym rozwiązaniem korzystającym z wkładu z czarnym tonerem HP 44A/48A LaserJet. Stan na marzec 2019 r. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

3. Rzeczywista wydajność znacznie się różni zależnie od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Średnia jest oparta na normie ISO/IEC 19752 przy druku ciągłym. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

4. Dane oparte na wynikach drukarki laserowej HP LaserJet Pro M15 i urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M28 ze standardowym rozwiązaniem korzystającym z wkładu z czarnym tonerem HP 44A/48A LaserJet przy zastosowaniu się do normy ISO/IEC 19752 przy druku ciągłym. Rzeczywista wydajność znacznie różni się w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Średnia jest oparta na normie ISO/IEC 19752 przy druku ciągłym. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

5. Konieczne jest pobranie aplikacji HP Smart. Ze szczegółowymi informacjami na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można się zapoznać na stronie internetowej hp.com/go/mobileprinting.

6. W porównaniu do większości aplikacji do druku mobilnego od producentów oryginalnego sprzętu do drukarek atramentowych i laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych dla domu i domowego biura, których cena jest niższa lub równa 429,99 USD. Udział w rynku według danych IDC Hardcopy Peripherals Tracker za II kwartał 2018 r. Stwierdzono na podstawie testów laboratoryjnych, badań aplikacji do drukowania mobilnego producentów drukarek oraz badania Keypoint Intelligence – Buyers Lab przeprowadzonego na zlecenie HP. Zapoznaj się z raportem z września 2018 dostępnym pod adresem www.keypointintelligence.com/HPSmartApp.www.zizako.pl

© 2019 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Informacje zawarte powyżej mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page