Wczytuję dane...
Model: 806947
Kod producenta: DJI Osmo Mobile 5 white
Waga produktu: 0.672 kg
Producent: dji
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Gimbal Osmo Mobile 5 biały

Niewielki rozmiar oraz wbudowany wysięgnik sprawiają, że DJI OM 5 może stać się wszechstronnym towarzyszem, który odblokuje pełen potencjał Twojego smartfona. Nieskazitelne zdjęcia selfie, superpłynne nagrania czy automatyczne śledzenie wybranych postaci to tylko niektóre funkcje, które mogą Cię zachwycić. Nowy tryb ShotGuides dostarczy Ci kreatywnych wskazówek, które umożliwią wzbicie się na wyższy poziom, gdziekolwiek się znajdziesz.

Technologia stabilizacji DJI
DJI OM 5 umożliwia nagrywanie ujęć z doskonałą stabilizacją, która zachwyci Ciebie oraz Twoją publiczność. Kluczem perfekcyjnej stabilizacji DJI OM 5 są trzy bardzo wydajne silniki pozwalające utrzymać smartfon w ryzach, nawet podczas tworzenia dynamicznych ujęć lub w trakcie korzystania z większych smartfonów.

Smartfon stał się mądrzejszy
DJI OM 5 został wyposażony w jedne z najbardziej inteligentnych algorytmów, jakie powstały w DJI, dzięki czemu dostosowuje się do Twoich ruchów w trakcie filmowania - nieważne, czy jedziesz na rowerze, czy korzystasz z funkcji kontroli gestami. Teraz możesz zawsze i wszędzie cieszyć się superpłynnymi ujęciami.

Nowy design, lepsze rezultaty
Lekki i składany DJI OM 5 został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie pasował do Twojej dłoni. To oznacza, że możesz bez trudu zabrać go ze sobą na każdą przygodę. W gimbalu po raz pierwszy został umieszczony wysięgnik pozwalający złapać w kadrze jeszcze więcej znajomych lub uchwycić obraz pod zupełnie innym kątem.

Rozwiń swoje doświadczenie
Precyzyjnie wykonany wysięgnik o maksymalnej długości 215 mm rozkłada się płynnie i równomiernie, zapewniając więcej kreatywnych możliwości podczas filmowania. OM 5 nie uznaje kompromisów dotyczących jakości. Dotyczy to również jego elastycznych, trwałych, metalowych złączy, które zapewniają doskonałe dopasowanie i wykończenie, natomiast ergonomiczny design uchwytu sprawia, że DJI OM 5 jest idealnie dostosowany do Twojej dłoni.

Pasuje do:

Wymiary:

 • Rozłożony: 264.5 × 111.1 × 92.3 mm
 • Złożony: 174.7 × 74.6 × 37 mm

Drony

 • depth: 

  75

 • height: 

  200

 • Kolor: 

  Biały

 • Typ: 

  Gimbal

 • Waga: 

  290

 • width: 

  115

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page