Wczytuję dane...

HP

Drukarki atramentowe HP

Drukarki HP to opcja idealna zarówno do użytku domowego, jak i dla małych oraz średnich firm. Oferta obejmuje klasyczne drukarki atramentowe, jak i najnowszej generacji urządzenia wielofunkcyjne. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!

Jedną z najważniejszych zalet drukarek HP jest ich niska cena. Urządzenia do stosowania w domu lub niewielkim biurze można kupić za 200 – 300 zł. Na takiej maszynie wydrukujemy fotografie, a także materiały do pracy lub szkoły. Tusze do HP to koszt ok. 20 – 40 zł, więc urządzenia są jednymi z najbardziej wydajnych na rynku.

Nasza oferta to również nowa generacja urządzeń wielofunkcyjnych HP – są to drukarki bezprzewodowe z niskim kosztem wydruku. Producent zadbał o skrócenie czasu potrzebnego na konserwację urządzeń – urządzenia drukują do 55 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i w czerni. Port USB zapewnia bezproblemowe rozpoznawanie i przyspieszone formatowanie plików.

Dlaczego warto zainwestować w drukarkę HP?

Zakup drukarki HP to gwarancja szybkiego i bardzo dokładnego wydruku w dobrej cenie.
• Specjalnie wyprofilowane głowice zapewniają idealne odwzorowanie szczegółów.
• Czytelny interfejs użytkownika ułatwia korzystanie z urządzeń.

Jeżeli szukasz wysokiej klasy urządzenia, które obsługuje piliki Power Point i Microsoft Word, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page