Wczytuję dane...

HP

W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze plotery HP, dzięki którym Państwa działalność może wejść na zupełnie nowy, wyższy poziom. Precyzyjne plotery HP DesignJet dedykowane pracy inżynierskiej w środowiskach CAD/GIS wyróżniają się wysoką dokładnością linii, zapewniającą wierne odwzorowanie wszystkich szczegółów zawartych w projektach. Na szczególną uwagę zasługuje ploter HP DesignJet T520 36'', idealny do drukowania projektów architektonicznych, map, zdjęć w wysokiej rozdzielczości (zaleca się stosowanie oryginalnych tuszów HP). Polecamy również ploter HP DesignJet T830 o kompaktowych wymiarach i wielu przydanych funkcjach. Ploter posiada między innymi zintegrowane skanowanie, co usprawnia archiwizację.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nowością - ploterem HP DesignJet T120 24'', który dzięki funkcji łączności sieciowej i Wi-Fi umożliwia drukowanie z niemal każdego miejsca za pośrednictwem laptopa, urządzenia zgodnego z systemem iOS lub urządzenia zgodnego z systemem Android™. Możliwy wydruk o szerokości od 210 mm (8,5 cala) do 610 mm (24 cale).

Przedsiębiorstwom działającym w branży fotograficznej lub reklamowej polecamy graficzne plotery HP, dzięki którym mogą Państwo osiągnąć płynne przejścia tonalne, piękne kolory i doskonałe oddanie wszystkich detali zawartych na fotografii. Efektywne wykorzystanie atramentu w znaczący sposób obniża koszty związane z eksploatacją urządzenia. Dysponujemy zarówno małymi ploterami o szerokości druku 24”, jak i dużymi, mogącymi wykonywać wydruki o szerokości 60”. Do mniejszych wydruków polecamy dostępne w ZiZaKo drukarki HP.

Sortuj według: Wyświetl po produktów
  tel:

  12 442 90 62

  12 442 90 63

  tel/fax: 12 412 35 16
  e-mail: zizako@zizako.pl
  gg 5037903
  skype: karol_ziarkowski

  e-mail: robert@zizako.pl
  gg 2881126

  e-mail: kuba@zizako.pl
  gg 19773938

  i-Raty - raty online

  i-Leasing - leasing online