Wczytuję dane...
Marka ZiZaKo

Miło jest nam Państwa poinformować  iż nawiązaliśmy współpracę z angielską firmą zajmującą się produkcją i regeneracją materiałów eksploatacyjnych do ploterów/drukarek wielkoformatowych takich marek jak HP czy Canon. Produkty te są bardzo popularne w krajach zachodniej Europy, Azji i Ameryki.

 

Efektem naszych działań jest fakt iż zostaliśmy przedstawicielem w/w firmy a produkty można nabyć w naszym sklepie pod marką ZiZaKo.

 

Materiały te spełniają wszystkie normy jakości, są całkowocie kompatybilne z oryginalnymi materiałami danych producentów co pozwala zainstalować jednocześnie oryginalny i zamienny tusz w ploterze i nie będzie to powodować żadnych ubocznych skutków podczas wydruku.

Podobnie ma się sprawa z głowicami.

 

Zanim zdecydowaliśmy się wprowadzić te tusze pod marką ZiZaKo na polski rynek przez dłuższy czas testowaliśmy te materiały i dopiero po przejściu pozytywnie fazy testowania wprowadzamy je do sprzedaży.

 

W procesie testowania okazało sie również iż zastosowanie alternatywnego materiału ZiZaKo nie miało żadnego negatywnego wpływu na głowicę, czas pracy głowicy nie uległ skróceniu, a wydajność nie uległa zmniejszeniu, jak również nie uległa pogorszeniu jakość wydruku.

 

hphp


hphp


hp


hphp

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page