Wczytuję dane...
Model: V11H272040
Waga produktu: 8 kg
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: EPSON
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Epson EB-G5100

Idealny projektor do prezentacji podczas dużych imprez

Projektory z serii EB-G5000 firmy Epson są potężne, jasne i można je mocować pod sufitem, co pozwala na dotarcie do dużych widowni. Unikatowa mieszanka innowacyjnych funkcji i inteligentna budowa upraszcza instalację, obsługę i monitorowanie w celu dramatycznego ulepszenia wizualnych doświadczeń widowni. Zbudowane zgodnie z najsurowszymi normami ochrony środowiska – są ekonomiczne i zapewniają długoterminową wysoką wartość.

Te projektory są idealne na bardzo duże spotkania firmowe lub zebrania akcjonariuszy; do sal teatralnych i kinowych w instytucjach edukacyjnych lub kulturalnych; do cyfrowych sygnałów na lotniskach lub w sklepach; do specjalnych dużych imprez takich, jak wykłady, święta miejskie lub turnieje sportowe.

Jasne, naturalne obrazy
Projektory z serii EB-G5000 firmy Epson wyświetlają jasne i wyraźne obrazy o wspaniałej wierności odwzorowywania kolorów na ekranach o przekątnej do 300 cali. Obrazy wyglądają wspaniale w oświetleniu otoczenia, nawet w świetle słonecznym, co zapewnia dużą wszechstronność przy organizacji imprez.

Tę wysoką jakość zawdzięczamy dwóm opatentowanym technologiom. Technologia Epson 3LCD zapewnia naturalne odwzorowywanie kolorów, a filtr kompensacyjny zapewnia bardzo wysoki natywny współczynnik kontrastu (do 1000:1).

Zarządzaj swoimi projektorami połączonymi w sieć
Używając jednego komputera PC z oprogramowaniem sterowania i monitorowania Epson Network na pierwszy rzut oka widać, które projektory są dostępne oraz czy pracują wydajnie – niezależnie od tego, jak duża jest Twoja sieć.

Można zdalnie konfigurować projektory firmy Epson oraz odbierać natychmiastowe powiadomienie w zakresie wstępnie zdefiniowanych krytycznych wskaźników, np. Niedziałających urządzeń lub przegrzewających się lamp.

Użytkownicy posiadają natychmiastowy dostęp do ustawień swojego własnego projektora oraz do informatycznego wsparcia online. Kontrolowanie ustawień lub ustawienie projektorów na wspólnym zegarze zapewnia wydajną pracę, co redukuje koszty poboru energii.

Łatwa instalacja — prosta regulacja
Firma Epson rozumie, że priorytetem użytkownika jest skupienie na prezentacji oraz swojej widowni. Projektor powinien być prosty w instalacji, konfiguracji i konserwacji. Projektory z serii EB-G5000 firmy Epson zaprojektowano właśnie z tą myślą.

Inteligentna instalacja
Chociaż jasne i potężne, projektory z serii EB-G5000 firmy Epson mają niezwykle kompaktowe wymiary i ważą mniej niż 7 kg, co stanowi ogromną różnicę w przypadku montażu sufitowego.

Patrząc od przodu od razu zauważa się jedną cechę. Jednostka obiektywu jest wyśrodkowana, więc wyrównanie projektora jest bajecznie proste.

Modułowy obiektyw jest osadzony bagnetowo w jednym ruchu. Ich wymiana jest bardzo szybka, a po umieszczeniu na miejscu można go zabezpieczyć śrubą anty-kradzieżową.

Przesunięcie obiektywu
Ta funkcja pozwala na ręczną regulację obrazów na ekranie (w poziomie/ w pionie) bez utraty jakości. 50% (w pionie)/10% (w poziomie) w modelach XGA.

Współczynnik korekcji zniekształcenia trapezowego
Natychmiast uzyskasz obraz o odpowiednim kształcie i łatwo zlikwidujesz zniekształcenia dzięki regulacji do +/-40 stopni w pionie i +/-20 w poziomie.

Skupienie na wszechstronności: obiektywy modułowe
Dzięki serii EB-G5000 projektorów firmy Epson można zawsze wybrać idealny projektor ponieważ dostępnych jest pięć różnych obiektywów. Pozwala to zagwarantować inwestycję w rozwiązanie, które pasuje do Twojej kieszeni oraz do warunków konkretnych imprez oraz różnych rodzajów zawartości multimedialnej. Opcjonalne obiektywy pozwalają mieszać funkcje powiększania i szerokokątne w celu spełnienia Twoich wymagań.

Można wyświetlać 100-calowy obraz z zakresem wyświetlania od 1,58 do 14,57 metrów w trybie XGA.

Odległość wyświetlania
Obiektyw o powiększeniu standardowym – x1,8
• XGA 2.66m-4.83m

4:3 ekran 100-cali

Typ obiektywu Obiektyw o powiększeniu standardowym
Numer referencyjny ELPLS03
Rodzaj powiększenia/ nastawiania ostrości Ręczny
Współczynnik powiększenia: 1 - 1.8
Współczynnik rzutu* 1.3-2.4
Liczba F 1.64-2.5
Ogniskowa 21,27mm-37,93mm
Rozmiar ekranu 30-300 cali
Ręczna regulacja kąta ustawienia obiektywu
W pionie
±50% maks.
Ręczna regulacja kąta ustawienia obiektywu
pozioma:
±10% maks.
Śruba z zabezpieczeniem antykradzieżowym w zestawie
Ochrona obiektywu Osłona obiektywu
Ciężar 0.6 Kg
Numer zamówienia V12H004S03

*Odległość wyświetlania = szerokość ekranu x współczynnik rzutu

Szeroki zakres maksymalnej wszechstronności

Odpowiedni projektor dla Ciebie
Ponieważ seria EB-G5000 obejmuje pięć projektorów, na pewno znajdziesz taki, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Zaprojektowane dla niezależności, prostej konserwacji oraz niskich kosztów eksploatacji – te projektory są dostępne z dwoma poziomami jasności. Ich szykowna i kompaktowa obudowa pozwala na dopasowanie do każdego otoczenia. Zintegrowane głośniki 7W mogą napełnić dźwiękiem pomieszczenia o średnich wymiarach.

Wszystkie modele to modele WXGA za wyjątkiem modelu Epson EB-G5200W z natywnym panelem szerokokątnym. Technologia integracji sieci Epson Network Integration upraszcza zdalne monitorowanie projektorów i redukuje ich koszta eksploatacji. Technologia EasyMP pozwala na niezależną pracę projektora z przenośnego napędu, bezprzewodowe łączenie z komputerem i ekranem oraz jednoczesną pracę z maks. czterema projektorami.

Epson EB G5350 5000 ANSI lm XGA
Epson EB G5300 5000 ANSI lm XGA
EpsonEB G5200W 4200 ANSI lm WXGA
EpsonEB G5150 4000 ANSI lm XGA
Epson EB G5100 4000 ANSI lm XGA

Swoboda ruchu
Nowy pilot zdalnego sterowania posiada bardzo duży zasięg oraz działa z większej odległośc niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki dwóm wbudowanym odbiornikom podczerwieni. Podczas swoich prezentacji zachowujesz znacznie większą mobilność. Jeżeli impreza nie nadaje się do sterowania podczerwienią, pilot zdalnego sterowania można również przyłączyć do projektora 20-metrowym przewodem (opcja).

Prosta konserwacja

Większa niezawodność
Nowa, długodziałająca lampa może pracować do 3.000 godzin przy normalnej eksploatacji. Przeprojektowany filtr elektrostatyczny jest wysoce wydajny w zakresie ochrony przed kurzem oraz posiada niezwykłą trwałość.

Prosta wymiana
Kiedy w końcu trzeba będzie wymienić filtr i lampę, można to zrobić w ciągu minuty. Są one łatwo dostępne przez właz boczny, co równiez minimalizuje ryzyko przypadkowego upuszczenia lampy.

Złącza: wszystko, czego potrzebujesz z zachowaniem prostoty
Spójrz na tył urządzenia, a stanie się jasne, że projektory serii EB-G5000 firmy Epson zbudowano z myślą o łączeniu bogactwa urządzeń. Są kompatybilne z najnowszymi standardami komputerowymi i audiowizualnymi, włącznie z HDMI.

Złącza rozmieszczono na dwóch poziomach, jeden wewnątrz dla przewodów montazu sufitowego, a drugi dla połączeń pulpitowych. Pozwala to zapewnić czystość oraz wygodę dla prostego dostępu.

Prosta i ekonomiczna praca ze zdumiewającą zielenią
Projektory z serii EB-G5000 firmy Epson zaprojektowano dla długotrwałej pracy, co oznacza ekonomiczną eksploatację. Są produkowane zgodnie z bardzo surowym systemem ochrony środowiska firmy Epson, który oparto na normie ISO 14001.

Zdolność zdalnego monitorowania projektorów gwarantuje, że nigdy nie zostawisz ich włączonych przez przypadek oraz pozwala na wczesną interwencję w razie potrzeby

Możliwość stanowienia różnicy:
• Korpus projektora nie zawiera warstw farby (za wyjątkiem w bezpośrednim otoczeniu obiektywu), żeby umożliwić recycling.
• Brak ołowiu w obiektywie lub halogenowej ochrony przeciwpożarowej.
• Działa przy względnie niskiej mocy i niezwykle niskim zużyciu prądu w trybie gotowości.
• Opakowanie jest w wykonane z materiałów nadających się do recyklingu

Prosta i ekonomiczna praca ze zdumiewającą zielenią
Projektory z serii EB-G5000 firmy Epson zaprojektowano dla długotrwałej pracy, co oznacza ekonomiczną eksploatację. Są produkowane zgodnie z bardzo surowym systemem ochrony środowiska firmy Epson, który oparto na normie ISO 14001.

Zdolność zdalnego monitorowania projektorów gwarantuje, że nigdy nie zostawisz ich włączonych przez przypadek oraz pozwala na wczesną interwencję w razie potrzeby

Możliwość stanowienia różnicy:
• Korpus projektora nie zawiera warstw farby (za wyjątkiem w bezpośrednim otoczeniu obiektywu), żeby umożliwić recycling.
• Brak ołowiu w obiektywie lub halogenowej ochrony przeciwpożarowej.
• Działa przy względnie niskiej mocy i niezwykle niskim zużyciu prądu w trybie gotowości.
• Opakowanie jest w wykonane z materiałów nadających się do recyklingu

System wyświetlania
 

3LCD

 

0,8-calowa matryca TFT z MLA (x3)

Natywna rozdzielczość

 

XGA (1024 x 768) / natywny współczynnik kształtu 4:3

Obsługiwane rozdzielczości

 

Sygnał analogowy: VGA ~ UXGA
Standard cyfrowego wideo: do 720p/1080p

Częstotliwość (analogowa)

 

Pozioma: 15 kHz - 99 kHz
Pionowa: 50 Hz do 120 Hz

Jasność

 

Tryb wysokiej/niskiej jasności: 4000 ANSI lumenów / 3200 ANSI lumenów

Typ obiektywu projekcyjnego

 

Dołączony obiektyw standardowy (ELPLS03)

Typ lampy:

 

210 W UHE

Żywotność lampy:

 

3000/ 2000 godzin (Tryb niskiej/ wysokiej jasności)

Odtwarzanie kolorów

 

Pełny kolor (16,77 mln kolorów)

Usprawnienia jakości obrazu

 

Rozdział 3D Y/C, redukcja szumów
Progresywna konwersja przeplotu z kompensacją ruchu

Szum wentylatora

 

Tryb niskiej/wysokiej jasności: 29 dB/ 35 dB

Współczynnik kontrastu

 

1000:1

Współczynnik korekcji zniekształcenia trapezowego

 

Pionowa: ± 40 stopni
Pozioma: ± 20 stopni

 
Parametry wejściowe
 

Komputer

 

2xD-sub 15-wtyków (RGB), 1x5-BNC

Wideo

 

2 x 15-stykowe złącze D-Sub (składowy), 1xRCA, 1xS-Video, 1x1-BNC

Cyfrowy (obraz i dźwięk)

 

1xHDMI (do 720p/1080p)

Audio

 

1xStereo mini-jack, 2xRCA (białe/ czerwone)

Sterowanie

 

1xRS-232C

 
Wyjście
 

Komputer

 

1 x 15-stykowe złącze D-Sub

Audio

 

1xStereo mini-jack

 
Sieć
 

Wejście sieciowe

 

1xRJ45 (LAN)

Funkcje monitorowania sieciowego

 

Sterowanie i zarządzenie projektorem przez sieć (przewodowa lub bezprzewodowa sieć LAN):
- Status monitorowania zasilania, status lampy, liczba godzin pracy lampy, poziom temperatury, informacje o błędach, adres IP
- Sterowanie projektorami firmy Epson (włączanie/ wyłączanie zasilania, zmiana źródła sygnału wejściowego), powiadomienie pocztą elektroniczną, funkcja zegara

Inne funkcje: SNMP, kontrola przez sieć, łącze PJ, sterowanie projektorem

Oprogramowanie sieciowe firmy Epson

 

EMP Monitor (Windows)
Program Epson Projector Control (Windows, tylko pobranie z sieci)

 
Wbudowana funkcjonalność
 

Wbudowany głośnik

 

7 W jednouszny

Bezpośrednie włączanie / wyłączanie zasilania

 

Tak

Zabezpieczenia

 

Zabezpieczenie antykradzieżowe i otwór blokady Kensington Lock, śruba blokady obiektywu

Menu ekranowe

 

27 języków

angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, kataloński, portugalski, rosyjski, ukraiński, holenderski, duński, węgierski, czeski, polski, rumuński, słoweński, norweski, fiński, szwedzki, grecki, turecki, arabski, japoński, chiński, tradycyjny chiński, koreański, tajlandzki

Inne funkcje

 

Szybka regulacja rogów, wyszukiwanie źródła, automatyczne wykrywanie sygnału RGB/ składowego sygnału obrazu, funkcja ochrony hasłem, funkcja ochrony hasłem, 9 trybów kolorów, tryb pracy na dużej wysokości, logo użytkownika, wstrzymanie, suwak wyciszenia obrazu/ dźwięku, elektroniczne powiększenie, pomoc, wzorzec testowy, zatrzymywanie wentylatora przy wstrzymaniu sieciowym, funkcja identyfikatora zdalnego sterowania, funkcja regulacji wielu kolorów, odnajdywanie urządzeń AMX

 
Moc
 

Zasilanie

 

100–240 V AC ±10%, 50/60 Hz

Zużycie energii przy włączonej lampie

 

327W

Pobór prądu (w stanie oczekiwania)

 

0,6 W (sieć wyłączona) / 12 W (sieć włączona)

 
Warunki eksploatacji
 

Temperatura pracy

 

0°C do 40°C

Robocza wysokość n.p.m.

 

0 to 3.000m (ponad 1500 m w trybie wysokiej wysokości)

 
Parametry fizyczne
 

Ciężar

 

6.6 kg

Wymiary (D x S x W)

 

381x 470x 135mm (bez nóżek i obiektywu)

 
Gwarancja
 

Gwarancja*

 

3 lata

*Oferty gwarancyjne nie są dostępne dla wszystkich krajów. Proszę skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Epson.

 
Akcesoria
 

Akcesoria

 

Przewód zasilający 3m (w zestawie)
Przewód do komputera 1,8 m (w zestawie)
Pilot zdalnego sterowania, 2 alkaliczne baterie w rozmiarze „AA”
Instrukcja obsługi w zestawie
Oprogramowanie projektora firmy Epson dołączone na płycie CD-ROM
Naklejka ochrony hasłem w zestawie
Naklejki panelu sterowania i interfejsu w zestawie
Pokrywa kabli w zestawie
Śruba blokady obiektywu z przyciskiem w zestawie z obiektywem
Obiektyw standardowy (ELPLS03) w zestawie tylko dla modelu EB-G5100
Opcjonalny obiektyw; patrz: strona z modelami produktów
Zapasowa lampa 210 W dla modelu EB-G5100/EB-G5150 V13H010L47
Zapasowy filtr powietrza o wysokiej wydajności V13H134A17
Przewodowy pilot zdalnego sterowania (ELPKC28) V12H005C28
Mocowanie sufitowe (ELPMB22) V12H003B22
Rury mocowania sufitowego 450mm (ELPFP13) V12H003P13
Rury mocowania sufitowego 700mm (ELPFP14) V12H003P14

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page