Wczytuję dane...
Model: 671931
Kod producenta: 509329
Waga produktu: 0.196 kg
Producent: acme europe
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ACME SH2102 Smart czujnik otwarcia drzwi/okien WiFi

Często opuszczasz dom lub po prostu chcesz się upewnić, że twój dom jest bezpieczny? Wystarczy kupić inteligentny czujnik do drzwi/okien ACME i w swoim telefonie zawsze zobaczysz, gdy drzwi lub okna domu otwierają się lub zamykają. Czujnik, przede wszystkim, możesz umieścić na najróżniejszych powierzchniach: drzwi, okien, drzwiczek szafki czy szuflady. Jeśli masz dzieci czujnik na drzwiczkach apteczki poinformuje cię, jeśli dziecko wpadnie na pomysł, by pomyszkować w jej wnętrzu. Tak samo, jeśli po opuszczeniu domu nagle zacznie padać deszcz, czujniki, umieszczone przy oknach, w specjalnej aplikacji pozwolą ci zobaczyć ich stan. Jeśli twój dom nawiedziliby niespodziewani goście, którzy spróbowaliby zerwać czujnik natychmiast przyśle on na twojego smartfona ostrzeżenie o próbie zdjęcia czujnika. Nabywszy pozostałe inteligentne urządzenia ACME, stworzysz ekosystem ACME w swoim domu. Na przykład, posiadając inteligentny czujnik do drzwi/okien ACME SH2102 oraz inteligentną wtyczkę Wi-Fi ACME SH1101, stwórz scenariusz, aby ledwo uchyliwszy drzwi wejściowe, włączyło się światło (koniecznie podłączone do inteligentnej wtyczki). Lub ustaw tak, aby ledwo uchyliwszy okno w pokoju, automatycznie wyłączyła się klimatyzacja. Stworzenie scenariusza jest bardzo proste wystarczy wykorzystać kreatywność i fantazję. Inną zaletą czujnika jest szczególnie łatwe mocowanie. Czujnik w bardzo prosty sposób i bez większego wysiłku zamocujesz na taśmę dwustronną, w ten sposób nie uszkadzając powierzchni.

Łatwe mocowanie
Czujnik do powierzchni mocowany jest na dwustronną taśmę klejącą albo śrubkami wszystkie części do mocowania załączone są w opakowaniu.

Natychmiastowe powiadomienia
Gdy okna lub drzwi, do których przytwierdzone są czujniki, zostaną otwarte, aplikacja mobilna od razu cię o tym poinformuje.

Proste scenariusze
Tworzenie scenariuszy jest bardzo proste posiadając inne inteligentne urządzenia domowe ACME, będą one rozmawiać ze sobą, co poszerzy możliwości scenariuszy. Na przykład, ustaw w aplikacji mobilnej, aby latem po otwarciu okna, klimatyzacja wyłączyła się automatycznie.

Poziom baterii na ekranie telefonu
W aplikacji mobilnej będziesz widział jaki jest poziom baterii czujnika. Poza tym, baterie typu 2 AAA znajdziesz załączone do opakowania.

Historia czujników
W aplikacji mobilnej w dowolnym momencie będziesz mógł zobaczyć całą historię czujników kiedy drzwi lub okna zostały otwarte, zamknięte.

Brak centralnego sterowania
Dzięki temu, że urządzenia łączą się między sobą za pomocą sieci Wi-Fi, nie trzeba kupować dodatkowego centralnego sterowania czy drogich subskrypcji dla inteligentnego domu.

Zdalna kontrola
W aplikacji mobilnej będziesz mógł obserwować stan drzwi i okien czy są zamknięte, czy nie. Będziesz mógł to zrobić nawet znajdując się daleko od domu.

Sterowanie głosem
Inteligentna wtyczka Wi-Fi jest kompatybilna z wirtualnymi asystentami Amazon Alexa i Google Assistant, dlatego stan czujników będziesz mógł poznać za pomocą głosu.

Bezprzewodowy
Czujnik działa za pomocą sieci Wi-Fi, dlatego w domu nie będą potrzebne żadne dodatkowe prace montażowe ani kable.

Ekosystem inteligentnego domu ACME
Posiadając inne urządzenia z tej kategorii, będziesz mógł stworzyć swój własny ekosystem inteligentnego domu. Pozwoli ci to na tworzenie efektywniejszych i atrakcyjniejszych scenariuszy w aplikacji mobilnej, np. ustaw, aby zaraz po powrocie do domu i po otwarciu drzwi wejściowych, automatycznie włączała się lampa stojąca w przedpokoju.

Zakres częstotliwości:

2.412-2.484 GHz

Technologie:

Funkcje specjalne:

Wymagania środowiskowe:

Temperatura: od -10 do 40 °C

Zasilanie:

2 x Bateria AAA

Akcesoria w zestawie:

 • 2 x Bateria AAA
 • 4 x Wkręt montażowy
 • 2 x Dwustronna taśma montażowa
 • Instrukcja obsługi

Wymiary:

 • Czujnik: 74 x 22 x 19 mm
 • Magnes: 74 x 11 x 19 mm

Pozostałe parametry:

 • Podłączenie do to Internet via WiFi (IEEE 802.11 b/g/n )
 • Aplikacja na iOS 8.0 i Android 4.1 (lub nowsze) pozwala na pełną kontrolę
 • Integracja z asystentkami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant
 • Wraz z innymi elementami ACME Smart Home pozwala na tworzenie scenariuszy
 • Poziom naładowania baterii widoczny na smartfonie

Video:

Inteligentny dom

 • Czujnik: 

  Otwarcia

 • depth: 

  30

 • height: 

  180

 • Kolor: 

  Biały

 • Waga: 

  26

 • width: 

  100

tel:

12 442 90 62

12 442 90 63

tel/fax: 12 412 35 16
e-mail: zizako@zizako.pl
gg 5037903
skype: karol_ziarkowski

e-mail: robert@zizako.pl
gg 2881126

e-mail: kuba@zizako.pl
gg 19773938

i-Raty - raty online

i-Leasing - leasing online

Example Page